Teamindeling voor de KNSB-competitie seizoen 2021-2022
2C | 2e Klasse PHILIDOR 1, teamleider Michiel Vergeer | Rating 2021-9 | |
1 | Frank Erwich | 2400 | |
2 | Guido Bakker | 2197 | |
3 | Thijs Roorda | 2170 | |
4 | Arres Oudshoorn | 2166 | |
5 | Stef v.d. Zon | 2165 | |
6 | Nico Kuijf | 2149 | |
7 | Maarten van Harten | 2143 | |
8 | Leonore Biemans-Braggaar | 2119 | |
Gem. | (vorig jaar 2186) | 2188 |
3E | 3e Klasse PHILIDOR 2, teamleider Frank Zeven | |
1 | Bert van der Marel | 2101 |
2 | Wessel Braggaar | 2088 |
3 | Jan Aart van der Steen | 2077 |
4 | Robin Wooter | 2004 |
5 | Wadim Sharshov | 2000 |
6 | Willem van Briemen | 1993 |
7 | Herman van Halderen | 1990 |
8 | Frank Zeven | 1941 |
Gem. | (vorig jaar 1995) | 2024 |
5D | 5e klasse PHILIDOR 3, teamleider Jan van Amsterdam | |
1 | Jan van d Knaap | 1873 |
2 | Ton Kohlbeck | 1853 |
3 | Richard Koes | 1795 |
4 | Maarten van Veen | 1755 |
5 | Jan van Amsterdam | 1731 |
6 | Job Segers | 1705 |
7 | Bas van der Net | 1677 |
8 | Rein Thierry | 1611 |
IW | Pim Braggaar 1801 en Michiel Vergeer 1764 wisselspelers | 1801 |
Gem. | (vorig jaar 1724) | 1756 |
6D | 6e Klasse PHILIDOR 4, Erick Moeri | |
1 | Erick Moeri | 1677 |
2 | Peter Sikuta | 1559 |
3 | Floris Heuff | |
4 | Tjeerd de Leede | |
5 | Timon van Dael/ (Dirk van Dael, samen 1 plek) | |
6 | Nicolo Bettegazzi | |
7 | Inci Erbilen | |
8 | Erwin Fakkert (1596) /Paul Westveer (1372) |
Teamindeling voor de Leidse Schaakbond seizoen 2021-2022
Philidor A ( Hoofdklasse) |
|
Guido Bakker/ Thijs Roorda |
2178 |
Bert van der Marel |
2121 |
Jan Aart van der Steen |
2088 |
Herman van Halderen |
1986 |
Willem van Briemen |
1975 |
Frank Zeven |
1941 |
Jan van der Knaap |
1873 |
Wouter Roorda |
1810 |
Gemiddeld |
1997 |
Philidor B (1e klasse) | |
Jan Bertus Molenkamp | 1807 |
Michiel Vergeer | 1764 |
Bernard Schelhaas | 1763 |
Gerard Visscher | 1761 |
Jan van Amsterdam | 1731 |
Erick Moeri | 1677 |
Paul Oudshoorn | 1673 |
Jacques van den Wijngaard | 1619 |
Gemiddeld | 1724 |
Philidor C (1e klasse) | |
Wim de Ruyter | 1605 |
Bas van der Net | 1618 |
Ed Pot | 1614 |
Kees vd Bosch | 1712 |
Roel in ’t Veld | 1587 |
Peter Sikuta | 1559 |
Abisan Pancharajah | 1631 |
Akil Pancharajah | 1562 |
Gemiddeld | 1611 |
Philidor D (3e klasse) | |
Paul Westveer | 1372 |
Inci Erbilen | |
Floris Hoeff | |
Timo van Dael | |
Tjeerd de Leede | |
Dirk van Dael | 1533 |
Gemiddeld |
Philidor E (4e klasse) | |
Nicolo Bettegazzi | |
Henk Postma | 1338 |
Peter Scheele | |
Jonas Funk | |
Joe van der Wouw | |
Stijn v Hilten | |
Enes Karakaya | |
Jan Jonk | 949 |
Jetze Heun | 1450 |
Gemiddeld |
Invallers: Job Segers 1705, Erwin Fakkert 1596 en Rein Thierry 1611 (enkele keer).
Pim Braggaar is vaste invaller/wisselspeler voor B en C.