Datum Tijd Activiteit Plaats
za 05 feb 13:00 Philidor Leiden 1 – Krimpen aan den IJssel 2 Denksportcentrum
za 05 feb 13:00 Philidor Leiden 2 – Promotie 1 Denksportcentrum
za 05 feb 13:00 Philidor Leiden 3 – Espion 1 Denksportcentrum
za 05 feb 13:00 Philidor Leiden 4 – Krimpen aan den IJssel 4 Denksportcentrum
ma 07 feb 20:00 Interne competitie ronde 17 Denksportcentrum
ma 07 feb 20:00 Philidor E – Voorschoten E Denksportcentrum
do 10 feb 20:00 Zwarte Pion A – Philidor A Lisse
ma 14 feb 20:00 Interne competitie ronde 18 Denksportcentrum
ma 14 feb 20:00 Philidor D – Leiderdorp C Denksportcentrum
ma 21 feb 20:00 Interne competitie ronde 19 Denksportcentrum
di 22 feb 20:00 Utile Dulci A – Philidor B Roelofsarendsveen
ma 28 feb 20:00 Gouden Pion 1 Denksportcentrum
di 01 mrt 20:00 Leithen A – Philidor C Leiden
ma 07 mrt 20:00 Interne competitie ronde 20 Denksportcentrum
ma 07 mrt 20:00 Philidor A – ASC A Denksportcentrum
ma 7 mrt 20:00 OEW E – Philidor E (inhaalwedstrijd) Denksportcentrum
za 12 mrt 13:00 Schaakmat Westland 1 – Philidor Leiden 1 De Lier
za 12 mrt 13:00 DD2 – Philidor Leiden 2 Den Haag
za 12 mrt 13:00 Voorschoten 3 – Philidor Leiden 3 Voorschoten
ma 14 mrt 20:00 Interne competitie ronde 21 Denksportcentrum
ma 14 mrt 20:00 Daniel Noteboom B – Philidor D Denksportcentrum
ma 21 mrt 20:00 Interne competitie ronde 22 Denksportcentrum
ma 21 mrt 20:00 Philidor C – Voorschoten B Denksportcentrum
vr 25 mrt 19:30 Voorschoten D (jeugd) – Philidor E Voorschoten
ma 28 mrt 20:00 Interne competitie ronde 23 Denksportcentrum
ma 28 mrt 20:00 Philidor B – Leithen A Denksportcentrum
za 02 apr 13:00 Philidor Leiden 1 -SSC 1922 1 Denksportcentrum
za 02 apr 13:00 Philidor Leiden 2 – DSC Delft 2 Denksportcentrum
za 02 apr 13:00 Philidor Leiden 3 – LSG 6 Denksportcentrum
za 02 apr 13:00 Philidor Leiden 4 – CSV 2 Denksportcentrum
ma 04 apr 19:45 ALV + Gouden Pion 2 Denksportcentrum
do 07 apr 20:00 Voorschoten A – Philidor A Voorschoten
ma 11 apr 20:00 Interne competitie ronde 24 Denksportcentrum
ma 11 apr 20:00 Bodegraven A – Philidor C vervallen
ma 11 apr 20:00 Philidor D – Bodegraven B vervallen
ma 11 apr 20:00 Philidor E – Leithen C Denksportcentrum
ma 18 apr 20:00 Interne competitie ronde 25 (extra ronde; tweede paasdag) Denksportcentrum
za 23 apr 13:00 Oegstgeest ’80 1 – Philidor Leiden 1 Oegstgeest
za 23 apr 13:00 LSG 3 – Philidor Leiden 2 Denksportcentrum
ma 25 apr 20:00 Interne competitie ronde 26 Denksportcentrum
ma 25 apr 20:00 Philidor B – AAS B Denksportcentrum
ma 02 mei 20:00 Gouden Pion 3 Denksportcentrum
ma 09 mei 20:00 Interne competitie ronde 27 Denksportcentrum
ma 09 mei 20:00 Philidor A – Oegstgeest A Denksportcentrum
ma 09 mei 20:00 Philidor E – SSN A (inhaalwedstrijd) Denksportcentrum
ma 09 mei 20:00 Philidor C – Utile Dulci A Denksportcentrum
do 12 mei 19:30 Voorschoten C (jeugd) – Philidor D Voorschoten
ma 16 mei 20:00 PK LSB 1 Denksportcentrum
ma 23 mei 20:00 PK LSB 2 Denksportcentrum
ma 23 mei 20:00 Daniel Noteboom C – Philidor E Noordwijk
vr 27 mei 20:00 LSG C – Philidor B Denksportcentrum
ma 30 mei 20:00 PK LSB 3 Denksportcentrum
vr 03 jun 20:00 LSG B – Philidor A Denksportcentrum
ma 06 jun Tweede Pinksterdag
ma 13 jun 20:00 PK LSB 4 Denksportcentrum
ma 20 jun 20:00 PK LSB 5 Denksportcentrum
ma 27 jun 20:00 PK LSB 6 Denksportcentrum
ma 04 jul 20:00 PK LSB 7 Denksportcentrum